Důležité upozornění: Údaje publikované na této stránce byly aktuální v době vzniku článku. V současné době jsou tedy již možná zastaralé. Doporučujeme ověřit informace i z dalších zdrojů.

Půjčka ihned na účet bez 1 Kč šetří čas

U rychlých půjček hraje velkou roli čas. Peníze chce mít žadatel o půjčku co nejdřív na svém účtu bez zbytečných průtahů. Co může vyřízení ztížit? Zdlouhavé schvalování, několikastránkové formuláře, nahlížení do registrů, prokazování výše příjmů nebo zasílání symbolické částky 1 Kč na účet poskytovatele pro ověření účtu. Proto je tak žádaná půjčka ihned na účet bez 1 Kč.

K čemu slouží zasílání symbolické 1 Kč?

Někteří poskytovatelé úvěrů požadují zaslání částky 1 Kč z bankovního účtu žadatele jako ověření funkčnosti bankovního spojení a prověření identity žadatele. Je to sice symbolická až směšná suma, ale úskalíspočívá v pozdržení procesu půjčování. Kdo je ve finanční tísni a potřebuje peníze ihned, nebude se chtít tímto krokem zdržovat. Naštěstí i půjčky bez 1 Kč existují a není jich málo.

Rychlost především

Rychlé SMS půjčky umožní zaslat peníze ihned po schválení. Žadatel je obdrží do několika minut až dvou dnů, záleží na bankách. Poskytovatelů tohoto typu půjček je celá řada. V nabídkách nemusí být lehké se vyznat, proto je rozumné využít některý z online srovnávačů. Stačí si pak zvolit nejsympatičtější nabídku a vyplnit žádost. Pokud bude schválena, peníze mohou být po chvíli na účtu.

Zodpovědné půjčování

Pravdou tedy je, že není třeba někam posílat peníze, aby byl ověřen účet. Jde to i jinak. Samozřejmě, nikdo nikomu nebrání využít půjčku s poplatkem 1 Kč. Sehnat úvěr je dnes snazší než kdykoliv jindy. V nabídkách si vybere každý. Proto pozor na zodpovědné půjčování. Za nesplácení hrozí sankce a snadno se lze dopracovat až k exekuci. Některé společnosti dokážou prominout pozdější splacení nebo za něj nemají tak vysoké sankce. Domluvit se také dá na jiném splátkovém kalendáři.


Náš tip: Informace o dalších typech půjček naleznete například zde: iPůjčka-ještě-dnes.cz – okamžitá půjčka od nebankovních společností, Půjčky bez doložení příjmu na Maxi-půjčky.cz jsou tady pro ty, kteří nemůžou prokázat svůj příjem. Půjčka-10000 – snadná a dostupná půjčka do 10000 Kč, iPůjčky-online.cz – internetové půjčky online, Půjčka bez doložení příjmu – dostupná a rychlá půjčka pro ty, kteří nemohou doložit výši svého příjmu.


Další články:
Hospodářská komora ČR: Podpora a rozvoj českého podnikáníJak probíhá refinancování půjčekJak ušetřit za volání?Na co pamatovat při změně trvalého bydlištěOdejít či neodejít do předčasného důchodu?Na co se zaměřit při výběru půjčkyRychlá půjčka ZaimoInformace o půjčkách od soukromých osobSMS půjčka bez 1 KčPůjčka před výplatou každému 5000Rychlá půjčka ihned na účet do hodinySlevomat.cz - wellnes pobyty pro dvaPůjčka na exekuci, odluženíSMS půjčka bez registruPůjčka ihned na účet bez 1 Kč šetří čas
Všechna práva vyhrazena © 2013 Půjčka-pro-důchodce.cz. Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web byl vytvořen za účelem poskytnout informace, které jsou čerpány z různých zdrojů.