Důležité upozornění: Údaje publikované na této stránce byly aktuální v době vzniku článku. V současné době jsou tedy již možná zastaralé. Doporučujeme ověřit informace i z dalších zdrojů.

SMS půjčka bez 1 Kč

09/05/2014

Online vyřízení SMS půjčky bez 1 Kč vás bude stát jen pár minut vašeho drahocenného času!

SMS půjčka bez 1 Kč se řadí do kategorie krátkodobých půjček, které vynikají super rychlým vyřízením, flexibilitou a minimální administrativou. Tento druh půjčky nejvíce využívají ti, kdo mají čas od času problém vyjít se svým měsíčním příjmem. Nejčastěji je žádán obnos ve výši jeden až pět tisíc korun. Jak o tuto půjčku žádat a na co si dát pozor?

Pro získání této rychlé půjčky na účet stačí na webovém portále vyplnit a odeslat online žádost. Do formuláře se zadá jméno a příjmení, bydliště, email, telefon, rodné číslo, číslo občanského průkazu, číslo účtu, kód banky. Některé nebankovní společnosti se zajímají i o další údaje, jako je výše příjmů, zdroj příjmů, rodinný stav, počet dětí atd. Jakmile je online formulář vyplněn, nic nebrání k tomu, abyste online žádost odeslali. Následně obdržíte informační email o vyřízení půjčky a poté jsou peníze ihned zasílány na účet.

Běžná splatnost SMS půjčky bez 1 Kč

Splatnost SMS půjčky bez 1 Kč je obvykle nastavena na 15 dní. Běžně se lze setkat i se sedmidenní, čtrnáctidenní nebo třicetidenní dobou splatnosti. Někdy je možné se domluvit i na lhůtě splatnosti 45 nebo 62 dní (například u půjčky Everyday Plus). Jindy mají nebankovní společnosti tuto lhůtu zafixovanou, takže žadatel s ní nemůže hýbat.

Důležité jsou reference

Než si požádáte u některé společnosti o konkrétní SMS půjčku, je vhodné si na intenretu vyhledat podstatné informace o této půjčce a věřitelské nebankovní společnosti. Stačí do vyhledávače zadat název půjčky a přidat slovo "diskuse", "recenze" nebo "zkušenosti" a podívat se, co se o daném produktu píše na internetu. Pokud převažují kladné nebo neutrální reakce, dá se půjčka pravděpodobně považovat za bezpečnou.

Půjčky bez příjmů a registru

Protože jsou půjčky přes SMS malé a krátkodobé, řada nebankovních firem si neláme hlavu s prověřováním příjmů ani s kontrolou registrů žadatele. Pokud se Vám tedy nechce prokazovat příjem nebo si nejste jisti, jak vypadají Vaše registry, je pro Vás tento typ mikroúvěru jednou z mála možností, jak si pohodlně, bezpečně a rychle půjčit peníze.
Náš tip: Informace o dalších typech půjček naleznete například zde: iPůjčka-ještě-dnes.cz – okamžitá půjčka od nebankovních společností, Půjčky bez doložení příjmu na Maxi-půjčky.cz jsou tady pro ty, kteří nemůžou prokázat svůj příjem. Půjčka-10000 – snadná a dostupná půjčka do 10000 Kč, iPůjčky-online.cz – internetové půjčky online, Půjčka bez doložení příjmu – dostupná a rychlá půjčka pro ty, kteří nemohou doložit výši svého příjmu.


Další články:
Hospodářská komora ČR: Podpora a rozvoj českého podnikáníJak probíhá refinancování půjčekJak ušetřit za volání?Na co pamatovat při změně trvalého bydlištěOdejít či neodejít do předčasného důchodu?Na co se zaměřit při výběru půjčkyRychlá půjčka ZaimoInformace o půjčkách od soukromých osobSMS půjčka bez 1 KčPůjčka před výplatou každému 5000Rychlá půjčka ihned na účet do hodinySlevomat.cz - wellnes pobyty pro dvaPůjčka na exekuci, odluženíSMS půjčka bez registruPůjčka ihned na účet bez 1 Kč šetří čas
Všechna práva vyhrazena © 2013 Půjčka-pro-důchodce.cz. Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web byl vytvořen za účelem poskytnout informace, které jsou čerpány z různých zdrojů.