Důležité upozornění: Údaje publikované na této stránce byly aktuální v době vzniku článku. V současné době jsou tedy již možná zastaralé. Doporučujeme ověřit informace i z dalších zdrojů.

Půjčky 20000 Kč ihned

19/02/2014

Získat půjčku do hodiny není v dnešní době již žádný problém. A to ani v případě, že nemáte prokazatelný příjem. S tzv. rychlou půjčkou před výplatou můžete mít peníze již do 15 minut na svém účtu. Nicméně zatím je limit SMS půjček 10 – 15000 Kč. Kde žádat o půjčku, pokud potřebujeme vyšší částku – kdo poskytne půjčku 20000 Kč do hodiny?

Kontokorent nebo kreditní karta

Pokud disponujete prokazatelným příjmem – máte stálé zaměstnání, už nějakou dobu podnikáte nebo jste důchodce a chodí vám důchod, neměl by být pro Vás problém vyřídit si v bance kontokorent k běžnému účtu nebo kreditní kartu. S kontokorentem nebo kreditkou máte vždy po ruce půjčku na cokoliv až do výše Vašeho úvěrového rámce. A získat úvěrový rámec 20000 Kč by nemělo i s nižším příjmem představovat výraznější problém.

Nebankovní půjčky do 20000 Kč

Jestliže pravidelný a prokazatelný příjem nemáte, nebo je Váš příjem velmi nízký, o půjčku 20000 Kč budete muset požádat u některé z nebankovních společností. Velké nebankovní instituce sice potvrzení o příjmech většinou vyžadují, ale stále existuje množství společností, které se bez tohoto dokladu obejdou. Půjčku bez doložení příjmů můžete žádat například zde.

Půjčky od soukromníků

Rychlou půjčku 20000 do hodiny Vám poskytnou také soukromí investoři nebo menší nebankovní společnosti, které sídlí v místě Vašeho bydliště nebo v nejbližším městě. Nicméně zde je nutné být na pozoru a ohlídat si všechna možná rizika. Rovněž je nutné počítat s vysokým úrokem.


Náš tip: Informace o dalších typech půjček naleznete například zde: iPůjčka-ještě-dnes.cz – okamžitá půjčka od nebankovních společností, Půjčky bez doložení příjmu na Maxi-půjčky.cz jsou tady pro ty, kteří nemůžou prokázat svůj příjem. Půjčka-10000 – snadná a dostupná půjčka do 10000 Kč, iPůjčky-online.cz – internetové půjčky online, Půjčka bez doložení příjmu – dostupná a rychlá půjčka pro ty, kteří nemohou doložit výši svého příjmu.


Další články:
Hospodářská komora ČR: Podpora a rozvoj českého podnikáníJak probíhá refinancování půjčekJak ušetřit za volání?Na co pamatovat při změně trvalého bydlištěOdejít či neodejít do předčasného důchodu?Na co se zaměřit při výběru půjčkyRychlá půjčka ZaimoInformace o půjčkách od soukromých osobSMS půjčka bez 1 KčPůjčka před výplatou každému 5000Rychlá půjčka ihned na účet do hodinySlevomat.cz - wellnes pobyty pro dvaPůjčka na exekuci, odluženíSMS půjčka bez registruPůjčka ihned na účet bez 1 Kč šetří čas
Všechna práva vyhrazena © 2013 Půjčka-pro-důchodce.cz. Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web byl vytvořen za účelem poskytnout informace, které jsou čerpány z různých zdrojů.