Důležité upozornění: Údaje publikované na této stránce byly aktuální v době vzniku článku. V současné době jsou tedy již možná zastaralé. Doporučujeme ověřit informace i z dalších zdrojů.

Půjčka Zaimo

11/04/2015

Překvapily vás výdaje, se kterými jste nepočítali? Neskládejte hned hlavu do dlaní a spolehněte se na půjčku Zaimo, která spadá pod firmu Kreditech Česká republika s.r.o., jenž vám nabízí nejrychlejší dostupné půjčky na trhu. Své rychlosti půjčka Zaimo dosáhla především díky automatizovanému systému, jenž posuzuje žádosti o půjčku.

Co je půjčka Zaimo

Půjčka Zaimo je vhodným řešením pro klienty, kteří se dostali do finanční tísně. Je rychlá a férová, tudíž se nemusíte bát podvodného jednání. O půjčku lze zažádat kdykoli – ve všední den, o víkendu i během svátku. Poskytovatel půjčky svým klientům zajišťuje transparentní podmínky.

Jak zažádat o půjčku

Určitě vás potěší, že žádost o půjčku probíhá prostřednictvím internetu, díky čemuž nemusíte docházet na osobní schůzku. Na stránkách půjčky Zaimo si sami nastavíte požadovanou výši částky a s ní i dobu splatnosti. Je to jednoduché – vše nastavíte pomocí posuvníků. Následně vyplníte potřebné údaje do přehledného formuláře, žádost odešlete a již během několika málo minut získáte rozhodnutí. Následně zašlete jednorázový poplatek ve výši 1 Kč na účet poskytovatele, čímž se ověří váš účet a na ten vám obratem budou zaslány finance – zpravidla již do 1 minuty.

Žádné poplatky navíc

Půjčka Zaimo po svých klientech nevyžaduje žádné peníze navíc a to ani v případě předčasného splacení úvěru. Pokud budete mít k dispozici dostatečné množství peněz a budete chtít svůj dluh u společnosti uhradit, klidně tak můžete učinit. Nebudete muset platit žádné poplatky či pokuty. Stačí se přihlásit na stránkách půjčky a postupovat podle pokynů, které vás navedou správným směrem.
Náš tip: Informace o dalších typech půjček naleznete například zde: iPůjčka-ještě-dnes.cz – okamžitá půjčka od nebankovních společností, Půjčka-10000 – snadná a dostupná půjčka do 10000 Kč, iPůjčky-online.cz – internetové půjčky online, Půjčka bez doložení příjmu – dostupná a rychlá půjčka pro ty, kteří nemohou doložit výši svého příjmu.


Další články:
Hospodářská komora ČR: Podpora a rozvoj českého podnikáníJak probíhá refinancování půjčekJak ušetřit za volání?Na co pamatovat při změně trvalého bydlištěOdejít či neodejít do předčasného důchodu?Na co se zaměřit při výběru půjčkyRychlá půjčka ZaimoInformace o půjčkách od soukromých osobSMS půjčka bez 1 KčPůjčka před výplatou každému 5000Rychlá půjčka ihned na účet do hodinySlevomat.cz - wellnes pobyty pro dvaPůjčka na exekuci, odluženíSMS půjčka bez registruPůjčka ihned na účet bez 1 Kč šetří čas
Všechna práva vyhrazena © 2013 Půjčka-pro-důchodce.cz. Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web byl vytvořen za účelem poskytnout informace, které jsou čerpány z různých zdrojů.