Důležité upozornění: Údaje publikované na této stránce byly aktuální v době vzniku článku. V současné době jsou tedy již možná zastaralé. Doporučujeme ověřit informace i z dalších zdrojů.

Půjčky bez doložení příjmu

10/07/2014

Při žádostech o půjčku včetně půjčky pro důchodce je zpravidla vyžadován doklad o příjmu. Ne každý je ovšem schopen doložit svůj příjem nebo prokázat, že jeho příjem je dostatečný. Proto v poslední době rostou v oblibě právě půjčky bez doložení příjmů. Kde všude je můžeme hledat?

Nebankovní půjčky bez příjmu

Zatímco banky tradičně doklad o příjmech u svých půjček vyžadují, celá řada nebankovních společností tento doklad nepotřebuje a udělí Vám i půjčku bez dokládání příjmů. Jedná se buťto o malé okamžité půjčky - tzv. půjčky před výplatou (nebo také SMS půjčky) - většinou jsou to půjčky do 10000, mohou to být ale také půjčky vyšší - například 50 000 Kč i více.

Mezi nebankovní společnosti, které tyto úvěry poskytují, patří například Ferratum, ViaSMS (tzv. SMS půjčky před výplatou), u větších půjček je to například společnost Provident. U půjček bez doložení příjmů nad 100 000 Kč je pak zpravidla vyžadováno ručení nemovitostí (pak se hovoří o tzv. Americké hypotéce).

Bankovní půjčka bez dokládání příjmů

V dnešní době jsou banky vystaveny stále většímu konkurenčnímu boji a některé z nich začaly nabízet produkty, které bychom dříve hledali jen velmi těžko - bankovní půjčky bez doložení příjmů. Jedná se o bankovní půjčku na cokoliv, kde není potřeba dokládat výši Vašeho příjmu ani účel půjčky - prostě o půjčku požádáte pomocí online formuláře a po vyřízení nezbytných formalit můžete čerpat peníze.

Náš tip: Informace o dalších typech půjček naleznete například zde: iPůjčka-ještě-dnes.cz – okamžitá půjčka od nebankovních společností, Půjčky bez doložení příjmu na Maxi-půjčky.cz jsou tady pro ty, kteří nemůžou prokázat svůj příjem. Půjčka-10000 – snadná a dostupná půjčka do 10000 Kč, iPůjčky-online.cz – internetové půjčky online, Půjčka bez doložení příjmu – dostupná a rychlá půjčka pro ty, kteří nemohou doložit výši svého příjmu.


Další články:
Hospodářská komora ČR: Podpora a rozvoj českého podnikáníJak probíhá refinancování půjčekJak ušetřit za volání?Na co pamatovat při změně trvalého bydlištěOdejít či neodejít do předčasného důchodu?Na co se zaměřit při výběru půjčkyRychlá půjčka ZaimoInformace o půjčkách od soukromých osobSMS půjčka bez 1 KčPůjčka před výplatou každému 5000Rychlá půjčka ihned na účet do hodinySlevomat.cz - wellnes pobyty pro dvaPůjčka na exekuci, odluženíSMS půjčka bez registruPůjčka ihned na účet bez 1 Kč šetří čas
Všechna práva vyhrazena © 2013 Půjčka-pro-důchodce.cz. Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web byl vytvořen za účelem poskytnout informace, které jsou čerpány z různých zdrojů.