Důležité upozornění: Údaje publikované na této stránce byly aktuální v době vzniku článku. V současné době jsou tedy již možná zastaralé. Doporučujeme ověřit informace i z dalších zdrojů.

Informace o půjčce

15/09/2014

Poskytovatel půjčky

Poskytovatelem půjčky je renomovaná bankovní společnost, která má na finančním trhu dlouholetou tradici. Tato půjčka se vyznačuje nízkou úrokovou sazbou a umožňuje přizpůsobit si půjčku na míru. Sami si zvolíte dobu splácení v rozmezí od 24 do 72 měsíců (u půjček nad 200 tisíc Kč dokonce až 96 měsíců) podle Vašich finančních možností.

Parametry půjčky

Půjčku lze kdykoli předčasně částečně nebo úplně splatit. Tato půjčka pro důchodce je dostupná i bez ručitele a zástavy. Expres půjčku lze pojistit na případné události, které by mohly vést k platební neschopnosti. Po podpisu smlouvy máte peníze ihned k dispozici.


Náš tip: Více o výhodné bankovní půjčce pro důchodce se můžete dozvědět na tomto webu.

Podmínky získání půjčky

Expres půjčku GE Money Bank, a.s. může získat občan České republiky starší 18 let s trvalým bydlištěm a kontaktní adresou na území ČR, jenž má trvalý zdroj příjmu (pravidelnou mzdu, důchod). Zapotřebí je také běžný účet vedený u GE Money Bank (pokud účet zatím nemáte, bude Vám zdarma před podpisem smlouvy založen).

Při žádosti o půjčku budete potřebovat následující doklady:

  • Občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list).
  • Dva telefonní kontakty (číslo pevné telefonní linky nebo číslo mobilního telefonu domů a do zaměstnání).
  • Doklad pro ověření kontaktní adresy znějící na Vaše jméno a adresu (např. výpis z běžného účtu, vyúčtování SIPO, telefonu, elektřiny, plynu).
  • Doklad o pravidelném měsíčním příjmu (důchodový výměr)

Náš tip: Informace o dalších typech půjček naleznete například zde: iPůjčka-ještě-dnes.cz – okamžitá půjčka od nebankovních společností, Půjčka-10000 – snadná a dostupná půjčka do 10000 Kč, iPůjčky-online.cz – internetové půjčky online, Pôžičky-do-24-hodín – rychlé půjčky ještě dnes pro Slovensko. Nemůžete doložit své příjmy? Informujte so o půjčce bez doložení příjmu.


Další články:
Hospodářská komora ČR: Podpora a rozvoj českého podnikáníJak probíhá refinancování půjčekJak ušetřit za volání?Na co pamatovat při změně trvalého bydlištěOdejít či neodejít do předčasného důchodu?Na co se zaměřit při výběru půjčkyRychlá půjčka ZaimoInformace o půjčkách od soukromých osobSMS půjčka bez 1 KčPůjčka před výplatou každému 5000Rychlá půjčka ihned na účet do hodinySlevomat.cz - wellnes pobyty pro dvaPůjčka na exekuci, odluženíSMS půjčka bez registruPůjčka ihned na účet bez 1 Kč šetří čas
Všechna práva vyhrazena © 2013 Půjčka-pro-důchodce.cz. Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web byl vytvořen za účelem poskytnout informace, které jsou čerpány z různých zdrojů.