Důležité upozornění: Údaje publikované na této stránce byly aktuální v době vzniku článku. V současné době jsou tedy již možná zastaralé. Doporučujeme ověřit informace i z dalších zdrojů.

Další časté dotazy

22/03/2014

Mohu měnit výši splátek?
Ano, půjčka pro důchodce má tu výhodu, že v průběhu splácení můžete měnit výši splátky, podle Vaší aktuální situace.

Co musím bezpodmínečně splňovat k získání půjčky?
Půjčku může získat občan České republiky starší 18 let s trvalým bydlištěm a kontaktní adresou na území ČR, jež má trvalý zdroj příjmu. Zapotřebí je také běžný účet vedený u MONETA Money Bank (pokud jej nemáte, bude Vám zdarma založen při udělení půjčky).

Jaká je doba splácení půjčky?
Dobu, po kterou půjčku splácíte, si domluvíte individuálně dle Vašich potřeb od 24 do 72 měsíců (u půjček nad 200 tisíc Kč dokonce až 96 měsíců).

Kdo je poskytovatelem půjčky?
Půjčku poskytuje MONETA Money Bank a.s. - renomovaná banka, která má v České republice dlouholetou historii.

Jak se bránit neschopnosti splácet?
Půjčku lze pojistit na případné události, které by mohly vést k platební neschopnosti: jedná se o pojištění pro případ pracovní neschopnosti, plné invalidity, úmrtí či ztrátě zaměstnání.

Na jak dlouho je půjčka poskytována?
Maximálně na 51 měsíců.

Kde mohu o půjčku požádat?
O půjčku můžete požádat vyplněním online formuláře například na stránkách MONETA Money Bank.

Náš tip: Informace o dalších typech půjček naleznete například zde: iPůjčka-ještě-dnes.cz – okamžitá půjčka od nebankovních společností, Půjčky bez doložení příjmu na Maxi-půjčky.cz jsou tady pro ty, kteří nemůžou prokázat svůj příjem. Půjčka-10000 – snadná a dostupná půjčka do 10000 Kč, iPůjčky-online.cz – internetové půjčky online, Půjčka bez doložení příjmu – dostupná a rychlá půjčka pro ty, kteří nemohou doložit výši svého příjmu.


Další články:
Hospodářská komora ČR: Podpora a rozvoj českého podnikáníJak probíhá refinancování půjčekJak ušetřit za volání?Na co pamatovat při změně trvalého bydlištěOdejít či neodejít do předčasného důchodu?Na co se zaměřit při výběru půjčkyRychlá půjčka ZaimoInformace o půjčkách od soukromých osobSMS půjčka bez 1 KčPůjčka před výplatou každému 5000Rychlá půjčka ihned na účet do hodinySlevomat.cz - wellnes pobyty pro dvaPůjčka na exekuci, odluženíSMS půjčka bez registruPůjčka ihned na účet bez 1 Kč šetří čas
Všechna práva vyhrazena © 2013 Půjčka-pro-důchodce.cz. Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web byl vytvořen za účelem poskytnout informace, které jsou čerpány z různých zdrojů.