Jak ušetřit za volání?

Proč platit za volání více, když nemusíme? Znáte dostupné způsoby, jak ušetřit za volání?

Pro tento účel jsou v dnešní době snad nejvíce využívanými způsoby mobilní aplikace, díky kterým můžeme zdarma komunikovat s ostatními. K tomu jen stačí mít v mobilu internet, přes nějž jsou také běžně dostupné ke stažení. Máte-li navíc doma i wi-fi připojení, další používání aplikací budete mít prakticky zadarmo. Znáte je všechny? Mezi základní a běžně používané patří:

Skype

Je to jeden z prvních celosvětově známých programů pro online komunikaci zdarma jak doma, tak i do zahraničí. Umožňuje jak volání, tak psaní zpráv, odesílání a přijímání souborů či videohovory. Velkou výhodou je opravdu jednoduché ovládání.

Je možné jej nainstalovat nejen klasicky do počítače, ale i do chytrého mobilu nebo do tabletu.

Ke stažení zde: https://www.slunecnice.cz/sw/skype/.

Facebook Messenger

Pro uživatele této sociální sítě nevyhnutelný způsob komunikace. Z telefonu díky němu můžete zdarma svým přátelům jak telefonovat, tak psát zprávy či posílat soubory.

Má stejnou formu jako klasický Facebook, tedy stejný vzhled i seznam přátel.

Ke stažení zde: https://cs.vessoft.com/software/android/download/facebookmes .

WhatsApp

Jednoduše ovladatelná aplikace, jejíž výhodou je její funkčnost i při pomalém připojení.

Naopak menší nevýhodou může být fakt, že pro komunikaci musí mít nainstalován WhatsApp také příjemce. Jedná se ovšem taktéž o masově využívanou aplikaci, tudíž by tento fakt neměl být velkou překážkou pro užívání.

Ke stažení zde: https://www.whatsapp.com/android/?l=cs .


Další možnosti, jak ušetřit

Neomezený tarif

Vyberte si takový neomezený tarif, který Vám bude sedět podle Vašich potřeb, a na kterém nebudete přeplácet. Kolik provoláváte minut, pošlete SMSek, využijete dat? Na základě Vašich odpovědí pak vybírejte.

Stále nad neomezeným tarifem váháte? Srovnejte nabídky v online srovnávači, např. https://www.usetreno.cz/tarify/.

Rodinné tarify

Vyzkoušejte rodinné tarify. Ve skutečnosti se nekontroluje, zda vybrané kontakty skutečně patří Vašim příbuzným. Musíte ale dodržet počet takovýchto čísel, které mezi sebou komunikují v rámci rodinného tarifu, což jsou 4.

Seznamte se s nabídkou těchto tarifů na https://www.usetreno.cz/tarify/rodinne-tarify/.

Vyjednávání

Nebojte se pohrozit svému operátorovi odchodem ke konkurenci. Sám od sebe Vám lepší podmínky nenabídne; pokud je chcete, musíte přiostřit Vy.

Zavolejte Vašemu operátorovi a požádejte o výhodnější podmínky. Až se bude hlas na zákaznické lince „cukat“, že to není možné, pohrozte přechodem ke konkurenci. V té chvíli se dost možná začnou dít věci…
Náš tip: Informace o dalších typech půjček naleznete například zde: iPůjčka-ještě-dnes.cz – okamžitá půjčka od nebankovních společností, Půjčka-10000 – snadná a dostupná půjčka do 10000 Kč, iPůjčky-online.cz – internetové půjčky online, Půjčka bez doložení příjmu – dostupná a rychlá půjčka pro ty, kteří nemohou doložit výši svého příjmu.


Další články:
Hospodářská komora ČR: Podpora a rozvoj českého podnikáníJak probíhá refinancování půjčekJak ušetřit za volání?Na co pamatovat při změně trvalého bydlištěOdejít či neodejít do předčasného důchodu?Na co se zaměřit při výběru půjčkyRychlá půjčka ZaimoInformace o půjčkách od soukromých osobSMS půjčka bez 1 KčPůjčka před výplatou každému 5000Rychlá půjčka ihned na účet do hodinySlevomat.cz - wellnes pobyty pro dvaPůjčka na exekuci, odluženíSMS půjčka bez registruPůjčka ihned na účet bez 1 Kč šetří čas
Všechna práva vyhrazena © 2013 Půjčka-pro-důchodce.cz. Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web byl vytvořen za účelem poskytnout informace, které jsou čerpány z různých zdrojů.